آموزش تعمیرات موبایل در تبریز شروع دوره جدید 12 مهر ماه 1401

تخصصی ترین مرکز آموزش تعمیرات موبایل در تبریز

تبریز چهارراه آبرسان روبروی قنادی تشریفات ساختمان رسا طبقه اول

لیست عناوین مهم
slid-banner
title-logo

اطلاعات تکمیلی


stay-connected

آموزش تعمیرات موبایل نرم افزار + سخت افزار

stay-connected

شروع دوره جدید 12 مهر 1401

stay-connected

تبریز چهارراه آبرسان روبروی قنادی تشریفات ساختمان رسا طبقه اول

مقدمه


آموزشگاه کاف ،با برگزاری دوره آموزش تعمیرات موبایل در شهر تبریز که فعالیت های خود را با استانداردهای بازار کار و اشتغال انجام میدهد شما را برای یک آینده شغلی پر در آمد سوق میدهد. شما میتوانید با شرکت در دوره تعمیرات و یادگیری آن آینده شغلی خود را تضمین کنید. این دوره آموزشی شامل آموزش سخت افزار و نرم افزار موبایل در تبریز است که به شکل عملی در کارگاههای مجهز آموزشگاه برگزار میشود .وبعد از سپری کردن این دوره تعمیرات به کار آموزانی که موفق به یادگیری شوند مدرک رسمی سازمان فنی و حرفه ای ارائه میشود.

آموزشگاه کاف یکی از بهترین مراکز تخصصی آموزش تعمیرات موبایل در شهر تبریز است زیرا روش کار ما به صورت کار عملی و تمرین زیاد و نیز استفاده کردن از گوشی و برد های مختلف است که با ایجاد این شراط در کارگاه های عملی تضمین میکنیم که کار آموز بعد از پایان دوره آموزشی بتواند در زمینه تعمیرات موبایل فعالیت خود را شروع کند . تمامی قوانین و مقررات آموزشکاه براساس سازمان فنی حرفه ای میباشد.

همانطور که قبلا هم گفتیم دوره آموزش تعمیرات موبایل در دو قسمت آموزش نرم افزارموبایل و آموزش سخت افزار موبایل است که با استفاده از تجهیزات جدید و بروز و همچنین اساتید با تجربه و ماهر برگزار می شود، بطوری که کارآموزان بعد از اتمام دوره از لحاظ نرم افزار و سخت افزار موبایل، علم و مهارت لازم بازار کار را به دست می آورد .ولی به دلیل توسعه و پیشرفت بازار امروز ،لازم است تا علم نرم افزار و سخت افزار موبایل بروز شود .بنابراین کارآموز بعداز اتمام دوره هیچ دغدغه ای جهت رفع اشکالات و ارتقاء سطح آگاهی خود نخواهد داشت.و میتواند از طریق آموزشگاه مربوطه اطلاعات خود را بروز رسانی کند.


از کجا باید شروع کنیم ؟

آموزش دوره تعمیرات موبایل در تبریز را در کجا شروع کنیم ؟ امروزه به دلیل افزایش استفاده از موبایل های هوشمند و بیشتر شدن آسیب های موبایل هنگام استفاده در سراسر جهان و همچنین ایران نیاز به تعمیر کاران موبایل هم در زمینه سخت افزاری و هم در زمینه نرم افزاری بیشتر شده است؛ از این جهت تعمیرات موبایل به خصوص به یکی از شغل های پر درآمد و لازم تبدیل شده است.بنابراین کسانی که قصد دارند با تبدیل شدن به تعمیرکار حرفه ای به یک شغل پر درآمد و مناسب دست پیدا کنند باید دوره آموزشی تعمیرات موبایل را فرا بگیرند.

پس اگر به این حرفه علاقه دارید اولین کار انتخاب آموزشگاه تعمیرات موبایل تخصصی و حرفه ای است که باید دقت کنید. آموزشگاه‌ ها ی معتبر زیادی در زمینه آموزش تخصصی تعمیرات موبایل در تبریز وجود دارند که افراد بسیاری برای آموزش به این مراکز در سطح شهر می‌ روند؛ که هر یک ویژگی‌ های منحصر به‌ فردی دارند.

آموزشگاه کاف از مجهزترین و تخصصی‌ ترین مراکز تعمیرات موبایل در غرب کشور به شمار میرود که این موسسه آموزشی در برگزاری دوره‌ های آموزشی و تخصصی تعمیر تلفن همراه در تبریز یکی از بهترین ها استو میتوانید با اطمینان خاطر در این آموزشگاه دوره تعمیرات را کامل کنید و شغلی برای خود رقم بزنید.

پیشنیاز های دوره آموزش تعمیرات موبایل در تبریز

در طول دوره آموزش تعمیرات موبایل تلاش بر این است تا تمامی آموزشهای لازم ارائه داده شود تا بعد از پایان دوره افراد بتوانند به عنوان تعمیرکار وارد بازار کسب و کار شوند .البته شرایط کلاسها و دوره های خصوصی با دوره عمومی متفاوت است .

افرادی که میخواهند در دوره های آموزش تعمیرات موبایل در تبریزشرکت کنندلازم است ابتدا باید از توانایی جسمی کافی برای انجام فعالیت های تعمیر کاررا داشته باشد و کمترین سنی که میتوانند شروع به این کار کنند سن ۱۲ سال است املا اگر کار آموز بعد از پایان دوره تعمیر بخواهد مدرک رسمی سازمان فنی و حرفه ای بگیرد لازم است تا حداقل مدرک سوم راهنمایی را داشته باشد.

افرادی که علاقمند به آموزش تعمیرات موبایل در شهر تبریز هستند باید این را در نظر بگیرند که لازمه آموزش حرفه ای تجهیزات حرفه ای در آموزشگاه است یعنی بهترین راه آموزش ثبت نام در آموزشگاه های معتبر است.

آموزشگاه کاف تنها مرکز تخصصی آموزش تعمیرات موبایل در شهر تبریز هست که با محور قرار دادن کار عملی و تمرین زیاد و استفاده کردن از گوشی و برد های مختلف و ایجاد کارگاه تمرین به کار آموز این ضمانت را میدهد که بعد از پایان دوره آموزشی بتوانند در حوزه تعمیرات موبایل فعالیت وشغل خود را آغاز کند.که تمامی این فعالیت ها زیر نظر رسمی سازمان فنی و حرفه ای است.

در حال حاضر یکی از مهمترین و کاربردی ترین لوازم دیجیتال موبایل است و به همین دلیل میزان درخواست و تقاضا برای موبایل و گوشیهای هوشمند نیز زیاد شده است؛ ولی به سبب استفاده زیاد از گوشی ها ، ممکن است بعد از مدتها ایراد پیدا کند و درست کار نکند در این مواقع به دلیل بالا بودن قیمت گوشی بهتر است تا گوشی تعمیر شود و گوشی جدیدی گرفته نشود. بنابراین شغل تعمیرات موبایل جوابگوی این مشکلات برای کاربران میباشد و یکی از شغل های پر درآمد و پرطرفدار به شمار میرود.

تعمیرات موبایل شغلی است که در صورتی که تمام مهارتهای آن را یاد بگیرید میتوانید به سرعت به درآمد بالایی برسید؛ پس اگر قصد ورود به این شغل را دارید در ادامه شما را با فرصتهای شغلی این حرفه، درآمد، دوره های تعمیر موبایل، هزینه آموزش تعمیر موبایل و آموزشگاه های معتبر در زمینه تعمیرات موبایل در تبریز آشنا خواهیم کرد.

بازار کار تعمیرات موبایل در تبریز

تعمیرات موبایل یکی از شغل هایی است که دارای قسمت های وسیعی میباشد. این شغل آینده ای بسیار درخشان و پر درآمد دارد که روز به روز با پیشرفت تکنولوژی شغل های جدیدتری نیز در این راستا به وجود می آید.

افراد با شرکت در دوره آموزش تعمیرات موبایل در یک مرکز آموزشی معتبر مانند کاف میتوانند در زمان کم و کوتاه می توانند صفر تا صد تعمیرات موبایل را یاد بگیرند و به عنوان تعمیرکار موبایل در مؤسسات و شرکت های دولتی و خصوصی فعالیت خود را آغاز کنند و یا با راه اندازی یک سایت، تبلیغات در فضای مجازی و همکاری با سایتهای خدمات آنلاین یا حتی با راه اندازی یک مغازه و محل کار شخصی خود، پاسخگوی نیازهای کاربران باشند و تعمیرات گوشی را انجام دهند.

این موارد تنها بخشی از فرصتهای شغلی این حرفه میباشند، بنابراین با فراگیری مهارت های لازم تعمیرات موبایل و کسب تجربه در این زمینه فرصت های شغلی بسیاری خواهید داشت و آینده ی خود را تضمین خواهید کرد و دیگر بیکار نمی مانید.

درآمد شغل تعمیرات موبایل در تبریز برای یک شخص تازه کار چقدر است؟میزان درآمد تعمیرات موبایل یکی از سولاتی که درگیر ذهن افرادی است که میخواهند شغل تعمیر موبایل را انتخاب کنند. به طور کلی میزان درآمد تعمیرات موبایل از 5 میلیون تا 17 میلیون متغیر است و به عوامل مختلفی از جمله محل انجام کار، اندازه توانایی و مهارت تعمیرکار موبایل، تجربه و سابقه کاری، کیفیت کار، اخلاق خوب و مشتری مداری و تبلیغات بستگی دارد؛ که با افزایش این موارد میزان درآمد نیز بیشتر میشود.

از جمله عوامل مهم در درآمد ماهیانه‌ یک تعمیرکار موبایل عبارتند از: میزان مهارت تعمیر موبایل ، ارتباط با مشتریان، ساعات کاری، هزینه‌ی ارائه‌ی خدمات و عوامل متعدد دیگر. با توجه به این موارد میتوان نتیجه گرفت که هر چقدر آموزش ها برطبق اصول و مهارت های مورد نیاز تعمیر موبایل باشد درآمد به دست آمده از این شغل هم بیشتر میشود .

تا جایی که میزان درآمد ماهیانه‌ی یک تعمیرکارِ موبایل در بازه‌ی 7- 15 میلیون تومان است.که میتوان با سپری کردن دوره ی آموزش تعمیرات موبایل تبریز در آموزشگاه کاف و کسب مهارت های لازم به درآمد ذکر شده دست یافت.

مراحل و قدم های کلاس آموزش تعمیرات موبایل تبریز

تعمیرات موبایل از پرکاربردترین دوره های تعمیرات فنی است که از لحاظ بازار کار درآمد خیلی خوبی دارد. دوره آموزشی تعمیر موبایل به دو قسمت تعمیرات نرم افزاری موبایل و تعمیرات سخت افزاری موبایل تقسیم میشوند.

در دوره سخت‌ افزاری، آموزش تعمیر قطعات سخت‌ افزاری، روش کار با ابزار، تعمیر مدارهای موبایل و به‌ صورت کلی آموزش تعمیر سخت‌ افزار گوشی‌ های اندروید و آیفون توسط تکنسین ها و استادان باتجربه و ماهر تعلیم داده می‌ شود.

در دوره نرم افزاری همچنین آموزش تعمیرات و عیب‌ یابی نرم‌ افزار موبایل، بک آپ گرفتن از گوشی، فلش کردن گوشی‌ های مختلف، آنلاک کردن شبکه، برگرداندن اطلاعات پاک‌ شده با استفاده از ریکاوری گوشی و همچنین رفع مشکلات بوت و لوگوی گوشی را نیز میتوان از مهم‌ ترین بحث های آموزش در این دوره شمرد.

هزینه آموزشی تعمیرات موبایل متفاوت است و به عوامل مختلفی مانند نوع، سطح دوره، سر فصل‌ های آموزشی و شکل فراگیری آن وابسته است.

کلاس خصوصی

عمدتا بیشترین هزینه حالت یادگیری، روش استاد و شاگردی یا همان شکل خصوصی است که در این روش کار آموز در کنار افراد باتجربه مشغول به کار شده و با استفاده از تجربیات آن‌ ها با گذشت زمان این مهارت‌ ها را می آموزند. اما این روش به این دلیل که مطالب به‌ طور کامل آموزش داده نمی‌ شود و هم اینکه زمان زیادی برای یادگیری مهارت لازم هست، پیشنهاد نمی‌ شود.پس بهتر است در آموزشگاه های معتبر در کلاس های آنها آموزش دیده شود.

مزیت های دوره تعمیرات موبایل در آموزشگاه کاف

بهترین روش یادگیری، شرکت در دوره‌ های آموزشی و تخصصی تعمیرات موبایل است که هزینه دوره هم نسبت به روش خصوصی کمتر بوده و بسته به سر فصل‌ های دوره در مراکز مختلف متفاوت است و افراد می‌ توانند زیر نظر اساتید باتجربه در زمان کوتاهی این مهارت‌ ها را آموزش دیده و مدرک معتبری نیز دریافت کنند.

دوره تعمیر موبایل در آموزشگاه کاف در تبریز کلا در سی جلسه به صورت کاملا عملی آموزش داده میشود که 20جلسه آن شامل دوره سخت افزار و 10 جلسه آن شامل دوره نرم افزار در بر گرفته است.

که در طی جلسات دوره بردهای مختلف و کارگاه های مجهز در اختیار کارآموزان قرار میگیرد و در طول 30جلسه کارآموزان چه در ترم سخت افزار و چه در ترم افزار به صورت عملی با حضور اساتید با تجربه و کاردان آموزش داده خواهند شد.بنابراین در آموزش تعمیرات موبایل چه تدریس خصوصی چه عمومی میتوانید وارد بازار کار شوید.

با دوره تعمیرات موبایل در تبریز چه مهارت هایی به دست می آورید؟با آموزش در دوره تعمیر موبایل در تبریز میتوانید ویژگی ها و خدماتی را یاد بگیرید و به عنوان تکنسین های مجرب و آموزش دیده خدمات رسمی تعمیر موبایل ارائه دهید و سطح اطمینانی است که می توانید نسبت به چیزی که آنها ارائه می دهند به دست آورید. برای شروع،بهتر است از تکنسین های مراکز رسمی که سال ها تجربه در تعمیر هر گوشی هوشمند از برند خود دارند،استفاده کنید. زیرا ، آنها با انواع مشکلات گوشی های هوشمند آشنا هستند و راه های عالی برای حل چنین مشکلاتی را می دانند.و با یادگیری از چنین افرادی تضمینی برای حرفه ی خود خواهید داشت.


،اساتید ارائه‌دهنده خدمات رسمی معمولاً در آموزش‌ها وسمینارهای دوره‌ای به کار آموزان کمک می‌کنندتا مهارت‌ها و تکنیک‌های جدیدی را یاد بگیرند. به جز اینکه لازم است در کنار تکنسین های خوب آموزش دیده شود بلکه آموزشگاه های رسمی تعمیرات موبایل بایداز قطعات یدکی اصلی موبایل استفاده کنند تا اطمینان حاصل کنند که پس از تعمیر گوشی خود دوباره مثل اول میتوانید از گوشی استفاده کنید این امکانات در اختیار کارآموزان تعمیر موبایل در آموزشگاه کاف قرار داده میشود .

زیرا بعضی مواقع ممکن است به دلیل کمبود ابزار و ماشین آلات مورد نیاز نتیجه یک تعمیر کار با تجربه را خدشه دار کند. بنابراین، در آموزشگاه رسمی این اتفاق نمی افتد،برای اینکه آنها با ابزار و تجهیزات ضروری برای بهتر شدن آموزش خود تلاش می کنند تا کار آموزانی را تعلیم دهند که در کار خود حرفه ای و تضمین شده باشند.پس بااستفاده از تخصص اساتید آموزشگاه، استفاده از قطعات یدکی اورجینال، با ابزارهای توصیه شده و بسیاری موارد دیگر باعث می شود تا کیفیت عالی آموزش تعمیر موبایل را کسب کنید.

کار آموزان زیادی هستند که می خواهند تعمیرموبایل را یاد بگیرند و تبدیل به یک تکنسین حرفه ای معتبر شوند. با این حال، آنها نمی دانند چگونه و از کجا این مهارت را بیاموزند. برای یادگیری صحیح این مهارت ها و تکنیک ها و تبدیل شدن به یک تکنسین موفق که به راحتی می تواند عیوب مختلف تلفن های همراه و تبلت ها را تشخیص دهد و به راحتی آن ها را تعمیر کند بسیار مهم است.

آموزشگاه کاف با دوره آموزشی تعمیرات موبایل در تبریز تمامی موارد ذکر شده را دارا میباشد و شما میتوانید با اطمینان خاطر در این دوره ها شرکت کنید و مهارت های لازم را کسب کرده و تبدیل به یک تعمیرکار ماهر شوید و تضمین داده میشود که میتوانید آینده شغلی خوبی برای خود رقم بزنید.


فرصت های شغلی با آموزش تعمیرات موبایل در شهر تبریز

تعمیر موبایل برای افرادی که علاقه زیادی به تجهیزات هوشمند دارند و همچنین علاقه مند به یادگیری در مورد آنها هستند خیلی راحتر است. آنها باید روش جدا کردن گوشی، عوض کردن قطعات و نحوه لحیم کردن قطعات را آموزش ببینند.

همچنین تکنیک های تعمیر سخت افزار و نرم افزار نیز بخشی از تجربه یادگیری هستندکه در طول دوره به مرور فرا خواهند گرفت. بنابراین، برای یادگیری درست تعمیر موبایل ، باید تمام این مهارت ها و تکنیک های تعمیر را آموزش ببینند ولی مهمترین بخش یادگیری مراحل عیب یابی است. زمانی که این مهارت ها را کسب کردید و دوره آموزشی تمام شد، تعمیر موبایل برای شما کاری بسیار آسان خواهد شد.و میتوانید به دنبال فرصت های شغلی تعمیرات موبایل اقدام کنید و حرفه ی خود را آغاز کنید.

نحوه کسب درآمد با دوره آموزشی تعمیرات موبایل در شهر تبریز

شغل تعمیر موبایل با چیزهایی که در مدارس و دانشگاها تدریس می شود متفاوت است زیرا آموزش هایی که در آموزشگاه ها داده میشود بیشتر جنبه عملی دارند و در طی دوره کوتاه تر نسبت به دانشگاه ها میتوانید وارد کار شوید و کسب در آمد کنید . ولی به هر حال آموزش بسیار مهم است و به ما کمک می کند تا در جامعه برجسته شویم و در عین حال خودمان را شخصیت سازی کنیم، چه در یک حرفه فنی یا غیر فنی. بنابراین، کامل کردن مطالعات اساسی در هر زمینه ای قبل از انتخاب هر شغل حرفه ای بسیار مهم است. افزایش مهارت در دانشگاه ها دیرتر اتفاق می‌افتد و در بیشتر مواقع فقط توسعه مطالعات آکادمیک است. در اکثر موارد، هر حرفه ای با داشتن تحصیلات خوب می تواند بیشتر از سایرینی که زیاد مطالعه نکرده اند جایگاه بهتری دارد. که با رشد شخصیت و مهارت های ارتباط بین فردی در سطح علمی شروع به رشد می کند و برای یک شغل سالم لازم است.

با این وجود حتی دانشجویانی که در رشته های دیگر درس میخوانند نیز میتوانند با شرکت در دوره های آموزش تعمیرات موبایل همزمان با تحصیلات دانشگاهی خود تعمیر موبایل را نیز بیاموزید و از این طریق کسب در آمد کنند. و همچنین تا به پایان رساندن تحصیلات خود شغلی و درآمدی داشته باشند و بتوانند هزینه تحصیلات خود را بپردازند و مشکل مالی نداشته باشند.

آموزش تعمیرات موبایل در تبریز صفر تا صد با مدرک بین المللی حرفه ای

در ابتدا برای آموزش تعمیر موبایل در تبریز باید با کارایی و تنظیمات مختلف انواع موبایل و تبلت آشنا باشید تا بتوانید مشکلات مختلف را به نحو بهتری شناسایی و تشخیص دهید و بتوانید در جهت رفع آنها اقدام کنید. در دوره های آموزش تعمیر موبایل شما باید با 3 سیستم عامل رایج گوشی های هوشمند iOS، Android و Windows آشنا میکنند .

امروزه در بازاربیشتر از گوشی‌های هوشمند آیفون‌ها و گوشی‌های اندرویدی استفاده میشود و این گوشی ها کارایی زیادی دارند پس بیشتر ممکن است نیاز به تعمیر داشته باشندزیرا زمانی که از این تلفن ها برای مدت زمان زیادی استفاده میشودبه مرور باعث بوجود آمدن ایراد هایی در عملکردها و تنظیمات مختلف میشود ، که می توانید با یادگیری تمامی موارد مربوط به این گوشی ها در زمینه تعمیر ،به استفاده دوباره و یا بازیابی از آنها دسترسی داشته باشید و بتوانید با انجام دادن تعمیر به راحتی از آنها استفاده کنید. علاوه بر این بعد از یادگیری روش عملکرد این دستگاه ها، می توانید تفاوت بین خطاهای سخت افزاری و نرم افزاری را درک کنید.

آشنایی با محبوب‌ترین گوشی‌های هوشمند مانند گوشی‌های اپل و برخی از دستگاه‌های اندرویدی باعث میشود تا راحتر بتوانید در تعمیر آنها اقدام کنید.

پس برای اینکه بهتر با عملکرد این سیستم ها آشنا شوید و به یک تعمیرکار موبایل ماهر تبدیل شوید لازم است تا به یک موسسه آموزش تعمیرات موبایل خوب ملحق شوید آموزش های لازم را فرا بگیرید و گواهینامه مورد تایید فنی حرفه ای دریافت کنید . بنابراین پیدا کردن یک موسسه آموزشی خوب مهمترین قدم برای تبدیل شدن به یکی از بهترین تکنسین های تعمیر موبایل است. امروزه تعداد زیادی آموزشگاه های تعمیرات موبایل تشکیل شده اند که در ارائه آموزش های تخصصی تعمیرات موبایل متخصص هستند.ولی باید قبل از ثبت نام در دوره تعمیرات در هر آموزشگاهی اطلاعات لازم از آن را کسب کنیم .که از هر جهت معتبر و طبق قوانین فنی و حرفه ای باشد.

یک آموزشگاه خوب با عملکرد درست به آموزش می تواند در مدت زمان کمی باعث موفقیت شما شود.و آینده ی شغلی شما را تضمین کند. آموزشگاه کاف دوره تعمیرات موبایل را در مرکز آموزشی خود در تبریز برگزار می کند. و افرادی قصد شرکت در این دوره ها را دارند میتوانند با ثبت نام و شرکت در این کلاس ها و استفاده از تدریس آموزش تعمیرات اساتید مجرب تمام مهارت های تعمیر را به صورت حرفه ای بیاموزید و وارد صنعت تعمیرات موبایل شوند و از این راه کسب در آمدی خوب داشته باشند.

کیفیت آموزش ها وابسته به آموزشگاه و همچنین به اساتید مجرب آن است. ولی با وجود این، کار آموز خود نیز نقش مهمی دارد زیرا باید به جمع آوری آنچه تدریس میشود بپردازد و سهل انگاری نکند و تمامی نکات را ثبت کند و فرا بگیرد. هنگام ثبت نام در دوره تعمیرات موبایل بهتر است تا مطمئن شوید که دوره آموزشی هم دوره تعمیر سخت افزار موبایل و هم دوره تعمیر نرم افزار موبایل را داشته باشد. زیرا آنچه آموخته اید بعداً در شروع کار لازم است و باید استفاده شود. هر آموزشی هم که دیده شود بهتر است با ارائه گواهینامه فنی حرفه ای همراه باشد تا بتوانید با مدرک وارد این شغل شوید. پس بهتر است به آموزشگاه کاف مراجعه کنید و راحتر بتوانید به این شغل پر در آمد دست یابید.

چگونه می توان دربازار تعمیر موبایل موفق بود ؟

بعد از اینکه دوره تعمیرات موبایل در تبریز  را سپری کردید و توانستید بعد از آزمون از سازمان فنی و حرفه ای گواهینامه بگیرید و در طول چند ماه تجربه به دست آوردید در این صورت میتوانید با سرمایه ی کم یک کار تعمیر موبایل راه اندازی کنید و یا اینکه اگر سرمایه نداشته باشید به عنوان تعمیر کار و تکنسین در یک فروشگاه یا شرکت شروع به کار کنید. همچنین افرادی که شغل دیگر دارند با یادگیری این حرفه میتوانند نیمه وقت کار کنند و در آمد اضافی به دست آورند.

بنابراین هر شخصی در هر محل و مکانی میتواند شغل خود را بعنوان تعمیرکار موبایل راه اندازی کنید ، برای اینکه به علت زیاد شدن استفاده از تلفن همراه نیاز به افراد متخصص در این شغل افزایش یافته است که افراد متخصص هم نسبتا کم است. پس اگر به این شغل وارد شدید در صورتی که در یک مکان شلوغ فعالیت کنید مسلما نتیجه بهتری خواهد داشت.

با توجه به استقبال زیاد همشریان محترم در تبریز و تشکیل آموزشگاه های مختلف برای دوره تعمیرات موبایل، هر فرد با هر شرایط زمانی می تواند در یکی از این آموزشگاه ها ثبت نام و دوره آموزشی خود را کامل کرده و به عنوان تکنسین تعمیر موبایل شروع به فعالیت کند.

سرمایه‌ لازم برای ورود به شغل تعمیرات موبایل چقدر است ؟


اگر میخواهید در شغل تعمیرات موبایل کسب و کاری شروع کنید باید بدانید که دو هزینه نیاز دارید اول به سرمایه برای اجاره محل و دوم سرمایه خرید تجهیزات اولیه که حداقل 30 الی 60 میلیون لازم است

تعدادی از تجهیزات مهم برای راه اندازی شغل تعمیرات موبایل به شرح زیر است:

 • دستگاه هیتر و هویه
 • دستگاه لوپ یا میکروسکوپ
 • ست پیچ گوشتی و آچار تعمیراتی
 • منبع تغذیه و مولتی متر
 • سیم قلع و روغن فلکس و روغن لحیم
 • پنس آنتی شوک
 • قاب بازکن
 • شابلون
 • گیره کار

آموزشگاه کاف یکی از بهترین و معتبرترین آموزشگاههای تبریز است که با تدریس آموزش تعمیرات توانسته تکنسین های مجربی را با ارائه ی گواهینامه ی فنی و حرفه ای وارد بازار کند . و با ثبت نام در این آموزشگاه و گذراندن دوره آموزشی میتوانید آینده ی شغلی خود را رقم بزنید.

آموزش تعمیرات موبایل اندروید در تبریز

تعمیرات تخصصی گوشی اندروید

در آموزشگاه کاف به آموزش کامل تعمیرات تخصصی گوشی های آندروید میپردازند و با انجام عملی بررسی بیشتر مشکلات رایج گوشی‌های اندروید ، بهترین و آسانترین راه‌حل‌های تعمیرات را برای کارآموزان ارائه می دهد.

امروزه از گوشی های آندروید که مدل های مختلفی دارد بیشتر استفاده میشود و به همین دلیل این گوشی ها مشکلات زیادی هم پیدا میکنند که بیشترین و رایج ترین مشکلات در ادامه مطالب در زیر توضیح داده میشود .

این مشکلات و راه حل های آن با ثبت نام در کلاس های آموزش تعمیرات موبایل در تبریز در آموزشگاه کاف به متقاضیام ارائه میشود که خواهند توانست بعد از سپری کردن این دوره ها به طور حرفه ای مشکلات گوشی های آندروید را رفع کنند.مشکلات رایج گوشی های آندروید عبارتند از:

تعویض کردن ال ‌سی ‌دی گوشی اندروید

در قطعات گوشی، مهمترین وگرانترین بخش هر گوشی ال سی دی آن است که کل ظاهر و زیبایی یک گوشی در بر میگیرد و به همین دلیل سبب شده تا بیشترین آسیب پذیری برای صفحه گوشی اتفاق بیفتد که یک گوشی بدون صفحه نمایشگر به کار نمی آید بنابراین باید خیلی مواظب بود .

اما در صورتی که این صفحه مورد آسیب قرار گرفت میتوان با در اختیار گذاشتن گوشی به یک تعمیر کار حرفه ای میتوان این مشکل را رفع کرد آموزشگاه کاف این تعمیرکاران را آموزش میدهند .

تعویض باطری گوشی اندروید

پیش از هر توضیحی باید گفت که مشکل باز نشدن دوربین و یاعمل نکردن دوربین گوشی قطعا به مشکلات سخت افزاری مربوط نیست ، برای اینکه بعضی اوقات یک مشکل نرم‌افزاری ساده میتواند باعث بوجود آمدن درد سر شود.

برای رفع این مشکلات نرم‌افزاری را بایستی کارهایی مانند ریستارت، آپدیت یا دانگرید سیستم عامل،ریست ‌فکتوری چاره‌سازرا انجام دهیم، ولی اگر که هیچ ‌یک از این اقدامات نتیجه‌ نداد، لازم است از تعمیرکاری مجرب تقاضای کمک کنید .در آموزشگاه کاف تمامی مشکلات دوربین و تعمیر آن به کارآموزان آموزش داده میشود.

تعویض یا تعمیرکردن دوربین اندروید

امروزه باتری‌های لیتیوم‌یونی و لیتیوم پلمیری، با وجود محبوبیت وعملکرد و ظرفیت بسیار بالایی که دارند ،طول عمر کمتری دارند و حتی اگر خوب استفاده شود، پس از گذشت حدود 2سال نیاز به تعویض خواهند داشت.

تعویض باتری از آموطش هایی است که در دوره های آموزش تعمیرات موبایل در آموزشگاه کاف به کار آموزان ارائه میشود تا بتوانند بعد از این دوره ها هنگام کار باتری گوشی آندروید را تعویض کنند.

تعویض سوکت شارژر گوشی اندروید

اگر در گوشی اندروید هنگام دریافت شارژ اختلال و مشکل قطع و وصل بوجود آمد و یا اینکه در شرایط دشوارتر با وجود اطمینان از سلامت باتری،شارژر و پریز برق هنوز هم قادر به دریافت شارژ نبود؛ ممکن است در قسمت سوکت شارژ مشکلی بوجود آمده و این قطعه نیاز به تعویض دارد.

همه ی این موارد در آموزشگاه کاف در تبریز به کار آموزان ارائه میشود تا بتوانند با تشخیص مشکلات گوشی های آندروید در جهت رفع آنها اقدام کنند.

اگر واقعا برای آموزش تعمیر موبایل در تبریز ویادگیری تعمیرات دنبال یک مجموعه متخصص هستید ما به شما آموزشگاه کاف را معرفی میکنیم .

آموزش تعمیرات موبایل اپل ios در تبریز

شرکت اپل امروز با ارائه موبایل های آیفون در سراسر جهان دارای شرایط بسیار خاصی است . این موبایل ها در وحله ی اول دارای قیمت بسیار زیادی هستند و در درجه دوم هم دارای قسمت های سخت افزاری و نرم افزاری متفاوت نسبت به موبایل های اندرویدی میباشند. که با وجود مهارت داشتن کامل بر تمام ترفندهای تعمیرات گوشی های اندرویدی هم نمی توان تسلط لازم را برای تعمیرات موبایل اپل داشت. بنابراین لازم است تا در دوره تعمیرات موبایل به شکل تخصصی برای آموزش تعمیرات موبایل های آیفون نیز شرکت کرد. که این کار باعث می شود تا:

 • متقاضیان یادگیری دوره تعمیرات موبایل، در کنار موبایل های اندرویدی تخصص تعمیرات موبایل های اپل نیز فراگیرند.
 • کاربران بیشتری را به جذب شغل خود کرده و رضایت بیشتری از طرف آنها کسب کنید.
 • و در پایان هم این امر مهم سبب خواهد شد تا شما به تعمیرکاری متخصص نیز تبدیل شوید.

با توجه به آنچه گفته شد مشخص است که پیچیدگی های بسیار زیادی در تعمیرات موبایل اپل وجود دارد که اگر شناخت کافی در مورد آنها نداشته باشید نمی توان اشکالات آنها را رفع کرد. به همین دلیل است که بسیاری از آموزشگاه های تعمیرات موبایل از جمله آموزشکاه کاف در تبریز دوره های حرفه ای ویژه ی این موبایل ها نیز برگزار می کند.

برای اطلاعات بیشتر در زمینه تعمیرات موبایل آیفون در تبریز میتوانید به مقاله زیر مراجعه نمائید.

تعمیرات موبایل آیفون در تبریز

مدارک ارائه شده ی فنی و حرفه ای در آموزشگاه تعمیرات موبایل در تبریز

با سپری کردن آموزش تعمیرات موبایل و تبلت و اپل و آیفون در آموزشگاه کاف که با در نظر گرفتن این که اطلاعات شما صفر است به شما آموزش داده می شود که بعد از تایید نهایی آموزش مبنی بر ثبت نام شما در دوره آموزش تعمیرات موبایل سرفصل های دوره به شما ارائه میشود.

بنابراین با این روش که شما عزیزان باید پس از ورود به کلاس های آموزشی بعد از پایان هر جلسه خودتان باید تایید کنید که مبحث را یاد گرفته اید ، سپس اگر استاد مربوطه هم یادگیری شما را تایید کرد و از آزمون های استاد موفق به قبولی شدید میتوانید برای گرفتن گواهینامه از فنی حرفه ای به آزمون معرفی شوید تا در صورت قبولی مدرک معتبر به شما تعلق گیرد و در این رشته وارد کار شوید اما چنانچه از طرف استاد تایید نشدید میتوانید اشکالات خود را در این زمینه توسز اساتید رفع کنید تا بتوانید یادگیری خود را تکمیل سازید.

یادگیری دوره برای افرادی که در این دوره ها شرکت میکنند محدود به تعداد ساعت های خاصی نیست بلکه دوره تا زمان تایید نهایی شما ، مبنی بر یادگیری کامل دوره تعمیرات موبایل است، و تا زمانی که تبدیل به یک حرفه ای نشدید میتوانید آموزش ها را ادامه دهید تا بتوانید در آزمونی که از شما جهت صدور مدرک به عمل می آید قبول شوید ، که تمامی این عملیات را آموزشگاه کاف برای ارائه میدهد. بعد از سپری کردن تمام این مراحل هنرجویان میتوانند براساس اولویت زمان پایان دوره به بازار کار معرفی شوند و کسب و کار خود را راه بیندازند .

هدف از دوره آموزشی در آموزشگاه تعمیرات موبایل کاف

شرایط آموزش تعمیرات موبایل در آموزشگاه کاف با دیگر آموزشگاهها متفاوت است و آموزشگاه موبایل کاف قبل از این که آموزشگاه تعمیرات موبایل باشه به عنوان یکی از بهترین مراکز تعمیرات موبایل در تبریز است .

اگر دنبال کار تعمیرات موبایل هستی ومیخواهید این شغل را برای آینده ی خود انتخاب کنی، خودتان را گول نزنید با اینکه بدون شرکت در دوره تعمیرات و به صورت مجازی تعمیر کار حرفه ای شوید

پس اگر میخواهید با داشتن مدرک و گواهی به این حرفه وارد شوید و با آشنایی کلی با تعمیرات موبایل کار کنید میتوانید با ثبت نام در دوره تعمیرات موبایل در آموزشگاه کاف از خدمات این آموزشگاه استفاده کنید و به عنوان تکنسین تعمیرات موبایل وارد بازار کار شوید.

تجهیزات بروز و تخصصی استفاده شده در آموزشگاه تعمیرات موبایل در تبریز _کاف

امروزه یکی از پرکاربردی ترین شغل ها در سراسر جهان ، دوره های تعمیرات موبایل است که در صورت شرکت در آن می توانید به تعمیرکاری حرفه ای تبدیل شده و به درآمدهای بالایی دست پیدا کنید.

در کلاس آموزش تعمیر موبایل کاف ،قطعات سخت افزاری و تعمیر آنها، عیب یابی و تعمیر مدارهای موبایل ، روش کار با ابزار، به طور کلی آموزش کامل سخت افزار اندروید و آیفون به طور کاملا کاربردی و زیر نظر تکنسین های باتجربه آموزش داده می شود.که علاقه مندان به این شغل می توانند با شرکت در دوره آموزش تعمیرات گوشی، آموزش صفر تا صد تعمیرات موبایل را آموزش دیده و در پایان به آسانی وارد بازارکار تعمیرات موبایل شوند .

همچنین در هنگام کار از پشتیبانی نامحدود آموزشگاه تعمیرات موبایل کاف بهره مند خواهند شد. به این صورت که در صورت پیش آمدن اشکال میتوانند از آموزشگاه کمک بگیرید و اطلاعات خود را بروز کنید.

اعتبار آموزشگاه کاف دربین آموزشگاه های تعمیر موبایل تبریزهمانطور که قبلا هم گفتیم آموزش تعمیرات موبایل تبریز دوره های نرم افزار و سخت افزار را شامل میشود که در هر کدام از این دوره ها به صورت تخصصی با آموزش صفر تا صد مفاهیم مربوط به تعمیرات نرم افزار و سخت افزار موبایل و مشکلات مربوط به آن می پردازد.

پس برای اینکه آموزش تعمیر موبایل را شروع کنید، دو راه در روبروی شما وجود دارد. راه اول این است که به روش سنتی و به صورت استاد و شاگردی عمل کنید و تعمیر موبایل را به روش تجربی یاد بگیرید. ممکن است که این روش مزایایی به همراه داشته باشد، ولی ربوش خوب و کار آمدی نیست. برای اینکه امروزه،فناوری‌های موبایل به سرعت در حال تغییر و پیشرفت هستند. بنابراین با روش سنتی، نمی‌توان همگام با این تغییرات و پیشرفت‌ها، به روز بود و از روش ها و اطلاعات جدید آگاهی داشت.

ولی راه دوم فرا گرفتن این حرفه با شرکت در دوره های آموزش تعمیرات موبایل در آموزشگاه‌های معتبر از جمله آموزشگاه کاف است. هنگام شرکت در این آموزشگاه ها ، خواهید توانست آموزش تعمیرات موبایل را بر طبق استانداردهای جهانی و به‌صورت اصولی بیاموزید. استفاده از این روش مزایای زیادی دارد که مهم‌ترین آن این است که میتوانید دانش و مهارتی را کسب کنید که در مقایسه با روش سنتی به زمان کمتری نیاز است.

و شما می‌توانید تعمیرات موبایل‌های مختلف را در طول چندماه یاد بگیرید و خیلی زود وارد بازار کار شوید و برای خود یک کسب‌وکار مستقل داشته باشید. ولی در روش سنتی باید چند سال شاگردی کنید. که در پایان هم نمی توانید، با روش های فناوری جدید در زمینه موبایل، به روز باشید.

همانطور که گفته شد هنگامی که دوره آموزش تعمیرات موبایل در تبریز را در یک آموزشگاه معتبر سپری کردید، در پایان دوره، یک مدرک مهارت مورد تایید سازمان فنی‌و‌حرفه‌ای دریافت میکنید که برای سهولت در استخدام و راه‌اندازی کسب‌وکار شخصی، بسیار موثر است.

یک تعمیرکار موبایل، نیازمند به دانش فنی و مهارت‌های فنی قوی است. به این معنی که تعمیرکاران موبایل باید با جدیدترین سخت‌افزارها و نرم‌افزارهای موبایل آشنا باشند و درک خوبی از سیستم‌های الکترونیکی داشته باشند.همچنین باید تعمیرکار موبایل از مهارت استفاده از دست نیز برخوردار باشد.

این چنین که در این حرفه باید بتوانید از ابزارهای مختلف دستی استفاده و با وسایل کوچک کار کنید. علاوه براین تعمیرکار حرفه ای باید به مهارت‌های سطح بالای عیب‌یابی و همچنین توانایی تفکر و یافتن راه‌حل‌های متناسب با بودجه مشتری مسلط باشد.که لازمه این مهارت‌ها با آموزش و تمرین به دست می آید.

محیطی شیک و کاربر پسند برای آموزش تعمیرات موبایل در آموزشگاه کاف


درآموزشگاه کاف ، فرصت کارآموزی و کسب تجربه را برای تازه‌کاران فراهم می‌شود که این فرصت در مکانی دنج و آرام با د اشتن تمامی تجهیزات لازم مهیا میشود و کاربران میتوانند با شرکت در آموزشگاه تعمیرات موبایل کاف علاوه بر یادگیری حرفه ای شغل تعمیرکاری موبایل از محیط شیک آن استفاده کنند و در محیطی زیبا از آموزش بهره مند شوند.

در این حرفه بیشتر کار بر عهده ی هنر آموز است تا با پشت کار خود بتواند در این زمینه حرفه ای شود زیرا همیشه از یک تعمیرکار موبایل انتظار می‌رود که در هنگام درخواست شغل، پایه‌ای قوی در تعمیر موبایل داشته باشد. و همچنین به دلیل تغییراتی که در فناوری مورد استفاده در نرم‌افزار و سخت‌افزار بوجود می آید، لازم است هنر آموز با آخرین روند توسعه نرم‌افزارها و سخت‌افزارهای موبایل و همچنین نوآوری‌های این صنعت، خود را به‌روز نگه دارد.

امروزه موبایل یکی ازوسایل و ملزومات زندگی روزمرۀ بیشتر افراد است. بر طبق آمارهای اعلام شده، ضریب نفوذ تلفن همراه در ایران حدود ۹۰ درصد است که حدود ۷۶ درصد آن به تلفن همراه هوشمند اختصاص دارد. با توجه به این آمار ، میتوان گفت که بیش از ۶۸ درصد از مردم ایران از گوشی‌های هوشمند استفاده می‌کنند.

پس این وسیله هنگام استفاده ممکن است دچار خرابی و اشکالاتی شود و از طرف دیگر با افزایش قیمت دلار، نمی توان موبایل های ایراد دار را رها کرده و موبایل جدیدی تهیه کرد پس بنا به این دلایل بازار تعمیرات موبایل رونق زیادی گرفته و افرادی که موبایل‌هایشان دچار عیب و آسیب می‌شود، بیشتر تمایل دارند که آن‌ها را تعمیر کنند. زیرا بودجه کافی برای تعویض آن ندارند.

بنابراین با توجه به این موارد مشخص می شود که بازار کار تعمیر موبایل در ایران، یک بازار عالی و پردرآمد است و کسانی که بتوانند دانش و مهارت کافی را در این رشته کسب کنند، این امکان را دارند که بتوانند وارد بازار کار تعمیرات موبایل شوند و صاحب شغل پردرآمد شوند. پس شرکت در دوره آموزش تعمیرات موبایل کاف ، بسیار مفید است. زیرا مدرک این دوره از سوی سازمان فنی‌و‌حرفه‌ای کشور صادر می‌شود که با این مدرک میتوان به‌عنوان یک تعمیرکار معتبر به بازار کار وارد شد.

اساتید مجرب و فنی در آموزشگاه تعمیرات موبایل کاف


درآموزشگاه کاف، باکیفیت‌ترین و کاربردی‌ترین دوره آموزش تعمیرات موبایل در تبریز توسط اساتید ماهر و با تجربه برگزار می‌شود.در این دوره نیاز به هیچ پیش‌نیازی نیست و هنرجویان از صفر تا صد تعمیرات موبایل را میتوانند در این دوره آموزشی با کمک استادان فنی و تجربه دار آموزش ببینند.

در آموزشگاه تعمیرات موبایل کاف ،بهترین دوره آموزشی تعمیرات موبایل، را برای آن‌دسته از افرادی که بر روی آموزش تعمیرات نرم‌افزار و سخت‌افزار موبایل‌های اندروید و آیفون به صورت تخصصی و فوق تخصصی ارائه می دهند.که در پایان دوره، با دانش و مهارت که برای ورود به بازار کار و کسب درآمد نیاز است، کسب میکنند.

آموزش تعمیرات موبایل در مرکز آموزش کاف فرصتی استثنایی برای تمام علاقمندان به این حرفه است. با برگزاری دوره های آموزشی تعمیر موبایل در تبریز توانسته ایم متخصصان و تعمیرکاران حرفه ای را به بازار کار معرفی کنیم.

در دوره آموزش تعمیرات موبایل ،تعمیر همه برندهای گوشی های موبایل و تبلت برای سیستم های اندروید و iOS آموزش داده می شود. که این دوره آموزشی، برای تعمیرکاران مبتدی و تبدیل شدن به یک متخصص تعمیرات تلفن همراه با دانش شروع خوبی است.

با ارائه مدرک معتبر، کارآموزان آموزش دیده ما می توانند به حرفه و بازار کار تعمیرات تلفن های هوشمند وارد شوند.

محدوده ی سنی شرکت در دوره های آموزش تعمیرات موبایل برای افراد بالای 12 سال است و پیش از ثبت نام، مدرک ،تجربه قبلی در زمینه تعمیر قطعات لازم نیست.

در پایان دوره، از کارآموزان آزمونی گرفته می شود که آنها باید مهارت عیب یابی اصولی انواع ایرادات در گوشی های هوشمندو تبلت ها داشته باشند.

آموزش عملی تعمیرات موبایل در تبریز روی تعمیر انواع تلفن های همراه اندروید و آیفون به صورت حضوری در آموزشگاه کاف انجام میشود.

هزینه ی مصوب فنی و حرفه ای در آموزشگاه تعمیرات موبایل کاف


پس از شرکت و ثبت نام کارآموزان دوره های مقدماتی و سپری کردن این دوره می توانند جهت ورود به دوره های تخصصی و پیشرفته، اقدام کنند.

هزینه آموزش تعمیرات موبایل در تبریز در آموزشگاه های مختلف، متفاوت است ولی اگر میخواهید با هزینه ای کمتر و مناسب تر در این دوره ها شرکت کنید پیشنهاد ما آموزشگاه کاف در تبریز است که با در نظر گرفتن به روز تزین فناوری آموزش میدهد و میتوانیم به عنوان بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل تبریز معرفی کنیم.

وضعیت خوب بازار آزاد برای شغل تعمیر گوشی موبایل


به طور کلی میدانید از آنجایی که این روزها شغل های زیادی بوجود آمده اند که تنها با یک گوشی تلفن همراه راه‌اندازی می‌شود و پیش می‌رود. بنابراین خراب شدن گوشی موبایل برای افراد بسیاری می‌تواند دردسرهای غیرقابل تصوری بوجود آورد و کسب‌و‌کار آنها را مختل کند.

از این رو شاید برای شما پیش آمده باشد که موبایلتان خراب شده و به یک مرکز تعمیر موبایل مراجعه کرده باشید. در آنجا تعمیرکار یک دوره‌ی زمانی طولانی(حدود دو هفته) را برای تعمیرات اعلام کرده باشد! تصور کنید دو هفته بدون گوشی موبایل! بخصوص اگر با آن کار میکنید و درآمدی به دست می آورید.

پس با توجه به افزایش روز افزون استفاده از گوشی‌های موبایل را نیاز به شغل تعمیرات گوشی موبایل هرروزه زیاد میشود.

تعمیرات موبایل جزو تخصص‌های بسیار حساس محسوب میشود که به مهارت قابل توجهی وابسته است. پس اگر علاقمند به یادگیری مهارت و کسب درآمد قابل توجه از مهارتتان هستید پیشنهاد می‌کنیم به شغل تعمیرات گوشی توجه ویژه‌ای کنید .

برای شروع آموزش تعمیرات موبایل از آموزشگاه های معتبر که دارای اساتید مجرب هستند و دوره های آموزشی که ارائه میدهند به روز و برگرفته از آموزش های عملی است کنید.

آموزشگاه تعمیرات موبایل کاف یکی از این موسسه ها است که میتوانید با اطمینان خاطر به آموزش این حرفه اقدام کنید و بعد از آن شغلی پر درآمد داشته باشید.

وسایل مورد نیاز برای راه اندازی مغازه تعمیرات گوشی


ورود به بازار کار تعمیرات موبایل از انواع فعالیت های اقتصادی است که با کمترین هزینه می توانید تمام تجهیزات و لوازم تعمیرات موبایل را خریداری کرد و به تعمیر موبایل شروع کنید.که بعد از گذراندن دوره ی تعمیرات موبایل و کسب مهارت و مدرک میتوانید کسب و کار خود را راه اندازی کنید.

انواع خدماتی که علاقمندان میتوانند بعنوان تعمیرکار موبایل ارائه دهند شامل خدمات سخت‌افزاری، نرم‌افزاری، مشاوره‌ای، نصب و فروش لوازم و…است. انواع ابزارآلاتی که برای راه اندازی تعمیرات موبایل نیاز دارید عبارتند از:

 1. دستگاه هیتر و هویه
 2. ست پیچ گوشتی و آچار تعمیراتی
 3. منبع تغذیه و مولتی متر
 4. سیم قلع و روغن فلکس و روغن لحیم
 5. پنس آنتی شوک
 6. قاب بازکن
 7. شابلون
 8. گیره کار

پس میتوان با داشتن مهارت و این وسایل شروع به تعمیر موبایل کرد و به عنوان تعمیرکار این حرفه شناخته شد.

هنگامی که با جایگاه شغل تعمیرات موبایل و نقاط قوت و ضعف این شغل آشنا شدید و فهمیدید که الزامات راه‌اندازی این شغل چیست، وقت آن است که که تصمیم هوشمندانه‌ای بگیرید. هیچوقت برای شروع یک شغل مناسب دیر نیست.

حتی اگر گمان می‌کنید زمان زیادی را از دست داده‌اید باز هم شغل تعمیرات موبایل (بعنوان یکی از بهترین شغل های امروز ایران) شغل جدیدی است که متقاضیان زیادی دارد و میتوان با تلاش و برنامه‌ریزی مناسب به موفقیت رسید. پس فرصت را از دست ندهید و همین الان یک تصمیم جدی بگیرید و برای رسیدن به هدف خود گام بردارید.

آموزشگاه تعمیرات موبایل کاف در تبریز ،به عنوان یکی از برترین آموزشگاه تعمیرات موبایل در کشور دوره آموزشی تعمیرات موبایل را برگزار میکند که با داشتن تجربه ای زیاد در این کار و همچنین بهره مندی از اساتید مجرب توانسته با آموزش خوب، بیشترین تعداد کاراموز وارد بازار کار شوند.این آموزشگاه با کمترین هزینه بیشترین کیفت آموزشی و خدمات پشتیبانی را به کاراموزان خود ارائه میدهد.

برای ورود به بازار کار تعمیر موبایل چه توانایی هایی لازم است؟


برای راه اندازی شغل سودآور تعمیر موبایل لازم است ، تا با مهارت های تعمیر موبایل آگاه باشیم.برای این کار اولین قدم شرکت در دوره های تعمیرات موبایل است که بعد از سپری کردناین دوره ها در آموزشگاه کاف در تبریز میتوانید صاحب شغلی پرسود شوید که بدون سرمایه زیاد هم می توانید آن را شروع کنید.

برای وارد شدن به شغل تعمیرات موبایل باید علاقه و انگیزه در این کار داشت. در این راه امکان دارد سختی ها و چالش هایی بوجود آید و کسی که علاقه برای ورود به این حرفه را دارد باید آنها را بپزیرد و هر چه بیشتر در جهت پیشرفت شغلی خود تلاش کند.

در دوره آموزش تعمیر گوشی و موبایل در آموزشگاه کاف در تبریز مطالب مفیدی از جمله آموزش مقدماتی الکترونیک پایه، آموزش کامل نرم افزارهای آنتی ویروس گوشی موبایل آموزش روش Back Up گرفتن از گوشی موبایل، آموزش روش FLASH، BOX کردن، آموزش نحوه یافتن رمز گوشی تلفن همراه، آموزش Restore کردن موبایل بدون از دست دادن اطلاعات گوشی تلفن همراه، آموزش نصب اندروید و ios، آموزش بررسی قطعات موبایل آموزش کار با منبع تغذیه تلفن همراه، آموزش نحوه خواندن نقشه های برد موبایل، آموزش نحوه شابلون زنی، آموزش چگونگی تعویض هارد گوشی تلفن همراه، آموزش تعویض دوربین گوشی های تلفن همراه، نحوه عیب یابی مشکلات مربوط به بلوتوث و … ارائه می شود.

در کلاس های عملی که در آموزشگاه تعمیرات موبایل ارائه میشود ،دستگاه های موبایل مختلفی در اختیار هر کارآموز قرار میدهند که زیر نظر اساتید مجرب دوره نحوه عیب یابی و تعمیرات آنها آموزش داده میشود.

دوره های آموزش تعمیرات موبایل در آموزشگاه های مختلف دارای شهریه های متفاوتی هستند که از متقاضی دریافت میکنند ولی بهتر است به سراغ دوره آموزشی بروید که در کنار شهریه مناسب، کیفیت بالایی را در آموزش ارائه دهد.پیشنهاد ما به شما آموزشگاه کاف را پیشنهاد میکنیم که دارای این شرایط ذکر شده است.

بعد از اینکه مهارت های لازم در تعمیرات موبایل از لحاظ نرم افزاری و سخت افزاری گوشی را بدست آوردید دو حالت برای شما وجود خواهد داشت که بتوانید به بازار کار وارد شوید. حالت اول این است که شما هیچ گونه سرمایه ای برای انجام کار به صورت مستقل ندارید.

در این شرایط می توانید در شرکت های تعمیراتی مختلف مشغول به کار شوید. زیرا امروزه بسیاری از تعمیرگاه های موبایل به دنبال افرادی حرفه ای در این کار هستند تا با آنها کار کنند.

حالت دوم این است که شما میخواهید مغازه شخصی خود را راه اندازی کنید که برای این کار به سرمایه اولیه نیاز دارید.علاوه براین، برای انجام این کار ،باید مبلغی را هم برای خریداری ابزار کار و تجهیزات مورد نیاز برای تعمیرات موبایل در نظر داشته باشید.

پس با شرکت در دوره تعمیرات موبایل علاوه بر حل مشکلات رایج موبایل خود و خانواده تان می تواند بعنوان یک شغل پردرآمد و اصلی شما باشد.

با گذراندن دوره تخصصی تعمیرات موبایل در یک آموزشگاه معتبر و مجهز مانند آموزشگاه کاف شما باید توانایی راه اندازی یک شغل را داشته باشید.

گزینه های پیش روی تعمیرکاران موبایل


با انتخاب آموزشگاه کاف برای آموزش تعمیر موبایل ، بعد از سپری کردن دوره تخصصی تعمیر موبایل در تبریز به عنوان تعمیر کار موبایل گزینه هایی پیش روی شما قرار میگیرد که میتوانید نسبت به نیاز خود از این حرفه استفاده کنید این گزینه ها به شرح زیر است:

کار تمام وقت به عنوان یک تعمیرکار

کار آموزان بعد از سپری کردن دوره تخصصی تعمیر موبایل در تبریز میتوانند به عنوان یک تعمیرکار یا تکنسین موبایل در شرکت های معتبر مانند اپل، سامسونگ، سونی، اچ تی سی، هوآوی و غیره مشغول کار شوند. به علاوه هم امکان کار در مراکز تعمیرات موبایل و فروشگاه های موبایل نیز ممکن است.

شروع به کار در منزل

همچنین افراد بعد از سپری کردن دوره های آموزشگاه کاف می توانند کار تعمیرات موبایل را در خانه انجام دهند و سفارشات تعمیرات تخصص تعمیر موبایل در تبریز را قبول کنند و به انجام رسانند. پس اگر به دنبال کار برای خودتان هستید این حرفه مناسب شما است. افراد زیادی از این گونه هستند که در ابتدا میتوانند برای شروع این شغل بخشی از خانه ی خود را محل کار خود کرده اند و تعمیرات موبایل را از آنجا آغاز کرده اند.

امکان کار بعد از ساعات اداری و برگشتن از سر کار

بسیاری از افراد دوره تخصصی تعمیر موبایل در تبریز را یاد گرفته اند شغلی دارند و میخواهند از این حرفه ،به عنوان شغل دوم درآمدی کسب کنند. این افراد اغلب بعد از برگشتن از سر کار، شروع به تعمیرات موبایل می کنند. این افراد علاوه بر مراکز تعمیرات موبایل حتی میتوانند در خانه نیز کار کنند و گاهی درآمدی که از این کار بدست می آورند از شغل اصلی آنها نیز بهتر است.

باز کردن محل کار شخصی

اما بعد ار گذراندن دوره تخصصی تعمیر موبایل در تبریز بهترین و پرسودترین کار این است که افراد محل کار خود را باز کنند و کار تعمیرات موبایل را انجام دهند. همان طور که گفتیم برای این کار به سرمایه گذاری زیادی نیاز ندارید.پس اگر افراد سرمایه ی مورد نیاز برای راه اندازی این حرفه را داشته باشند میتوانند برای خود محل کاری را راه اندازی کنند و شروع به کسب در آمد از این حرفه شوند.

در صورتی که افرادی قصد کار کردن ندارند هم می توانند تعمیرات موبایل را به عنوان سرگرمی ببینند و گاها موبایل خود و دوستان تان را تعمیر کنند.پس بعضی افراد دوره تخصصی آموزش تعمیرات موبایل در تبریز را سپری میکنند تا بتوانند گوشی خود و خانواده شان را تعمیر کنند.

همان طور که آینده ی گوشی های موبایل بسیار روشن تصور می شود، آینده ی شغل تعمیرات موبایل نیز روشن است و موقعیت ها ی شغلی زیادی پیش روی تعمیرکاران موبایل وجود دارد. بنابراین اگر به تکنولوژی موبایل علاقه مند هستید و به دنبال شغلی راحت و پرسود هستید، با ثبت نام در آموزشگاه کاف میتوانید این خواسته ی خود را عملی کنید و از آینده ی شغلی خوب بهره مند شوید.

title-logo

اطلاعات تکمیلی


stay-connected

آموزش تعمیرات موبایل نرم افزار + سخت افزار

stay-connected

شروع دوره جدید 12 مهر 1401

stay-connected

تبریز چهارراه آبرسان روبروی قنادی تشریفات ساختمان رسا طبقه اول